Home Newsy 9 września oczami Martina Hajeka
9 września oczami Martina Hajeka
0

9 września oczami Martina Hajeka

0

Ikona

Wielu z nas zapewne zastanawia się czym 9 września zaskoczy świat technologiczny Apple podczas konferencji poświęconej urządzeniom. Choć w przypadku iPhone’a sprawa jest jasna – pojawi się kolejny model, to jednak nieco tajemniczego klimatu wprowadziło hasło widniejące na rozesłanych, oficjalnych zaproszeniach.

Niemal od razu pojawiły się głosy w sieci, iż firma z Cupertino zaprezentuje coś jeszcze, że ma asa w rękawie, a wrześniowa impreza przejdzie do historii z wielkim rozgłosem.

1

?Chcielibyśmy powiedzieć Wam więcej? brzmi zachęcająco ale i dwuznacznie slogan oficjalnego komunikatu. Zostawia bowiem pewien margines i powód do rozmyślań nad scenariuszem wystąpienia.

2

Większość spodziewa się prezentacji wyczekiwanego iWatcha, a nawet więcej, po fali spekulacji jaka zalewa internet od zeszłego roku domaga się go wręcz od Apple.

4

Taką też wizję dwóch debiutów przedstawił w swojej najnowszej pracy Martin Hajek, grafik znany z celnych i bardzo realistycznych konceptów. W jego portfolio na autorskiej stronie internetowej znalazł się projekt, który skupia się na jednoczesnych premierach iPhone’a 6 oraz inteligentnego zegarka, a całość jak przystało na prace grafika charakteryzuje niebywale wręcz realistyczny obraz.

5

Miejmy nadzieję, że urzeczywistni się on już 9 września kiedy to na własne oczy ujrzymy zarówno iPhone’a jak i smartwatcha od Apple.

Źródło: Cult of Mac

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)