Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie 4Kids – gra edukacyjna na iPhone dla 3-4 latków
4Kids – gra edukacyjna na iPhone dla 3-4 latków

4Kids – gra edukacyjna na iPhone dla 3-4 latków

0

Firma Softical, producent takich aplikacji, jak Cytaty i Przysłowia, umieściła kilka dni temu w AppStore nową grę – 4Kids. Jest to gra edukacyjna dla najmłodszych dzieciaków w wieku 3-4 lat.

4Kids to gra edukacyjna dla dzieci w wieku 3-4 lat i starszych. Dzięki 4Kids Twoje dziecko rozwinie postrzeganie wzrokowe i logiczne myślenie. Bawiąc się w dopasowywanie obrazków, Twoje dziecko będzie miało świetną rozrywkę, połączoną z rozwojem procesów myślowych. Każda plansza kończy się radosnym słoneczkiem, które spowoduje uśmiech na twarzy Twojego dziecka (30 przedszkolaków potwierdza :-)). 4Kids zostało opracowane w ścisłej współpracy z zawodowymi pedagogami. Możesz dać grę dziecku do samodzielnej zabawy lub asystować mu i wspólnie cieszyć się jego sukcesami.

To co odróżnia tą grę to fakt że jest całkowicie intuicyjna i nie zawiera poleceń tekstowych. Dlatego może być używana przez każde dziecko na świecie. Co często jest błędem przy tego typu produkcjach to zamieszczanie tekstów/liczb a najmłodsze dzieci nie potrafią jeszcze czytać.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.