0

20 października event Apple – Back to the Mac

0

Już 20 października odbędzie się kolejna prezentacja Steva Jobsa. Temat przewodni – Back to the Mack. Jak widzicie na załączonym obrazku, pod logo Apple kryje się krwiożerczy zwierzak. Czy połknie w całości śnieżnego leoparda i nastanie nowa era Mac OS X? Czy prócz królującego tematu komputerów Apple, Steve Jobs powie coś więcej na temat mobilnych gadżetów?

Jak głoszą plotki, najprawdopodobniej nie. Fani czekający na informacje o nowej wersji iPhone 4 dla sieci Verizon najpewniej będą po prezentacji zawiedzeni. Sporo się jednak mówi o nowym modelu MacBooka Air, który jako jedyny nie doczekał się swojego następcy – nowej, odświeżonej wersji. Najprawdopodobniej poruszony zostanie temat nowej wersji systemu operacyjnego Mac OS X. To wszystko już 20 października, o godzinie 10 AM czasu amerykańskiego. Apple tak jak poprzednio, zaprasza na realację live na stronie apple.com.

tags:
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.