17-letni nastolatek sprzedawał akcesoria do „wybielenia” iPhone 4
0

17-letni nastolatek sprzedawał akcesoria do „wybielenia” iPhone 4

0

Jeden z 17-letnich nastolatków z Queens, w Nowym Jorku, wpadł na świetny pomysł, aby zarobić na swoje studia. Sprzedawał zestawy do wybielania iPhone 4 po 279 dolarów każdy. Jednak teraz ma trochę kłopotów.

Fei Lam z Queens, w Nowym Jorku, postanowił sprzedawać wszystko co jest potrzebne do „wybielania” multimedialnego smartfona iPhone 4. Zamawiał on wszystkie części z fabryki Apple z Foxconn.

Udało mu się w ten sposób zarobić ponad 130 tys. dolarów w ciągu 6 miesięcy funkcjonowania swojego „biznesu”. Chciał w ten sposób zarobić na swoje studia.

[ad]

Jednak w pewnym momencie dotarł do niego list od prywatnego detektywa. Jak nie trudno się domyśić z pewnością stoi za tym firma Apple, ale nie chciał się tym oficjalnie podpisywać.

Fei Lam nie przestraszył się korespondencji, bo nadal prowadzi swój „biznes”, ale zatroszczył się tylko o dobrego adwokata. Według niego, wielu ludzi sprzedaje takie zestawy, a firma Apple tylko do niego ma pretensje.

źródło zdjęcia: 9to5mac.com

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *