10.10.10 10:10:10 AM – czyli Jailbreak iOS 4.1 już w niedzielę!
2

10.10.10 10:10:10 AM – czyli Jailbreak iOS 4.1 już w niedzielę!

2

Już tylko kilka dni dzieli nas od możliwości wprowadzenia urządzeń z iOS 4.1 w tryb Jailbreak. Narzędzie o nazwie GreenPois0n pojawi się 10.10.2010 o godzinie 10:10:10 AM pod adresem https://greenpois0n.com/ .Polscy internauci będą mogli pobrać oprogramowanie około godziny 20. Aplikacja pozwoli na wprowadzenie w tryb Jailbreak telefonu iPhone 4, iPod Touch 4G z iOS 4.1 oraz tabletu iPad z oprogramowaniem iPhone OS 3.2.2.

Niestety właściciele starszych iPodów Touch oraz telefonów iPhone 3G i 3GS nie będą mogli skorzystać z GreenPois0n. Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle starszy iPhone będzie wspierany przez aplikację.

GreenPois0n prócz wprowadzenai urządzeń w tryb Jailbreak, umożliwi wykonanie Hacktywacji w telefonie iPhone 4. Nie wiadomo jednak, kiedy pojawi się aktualizacja ultraSn0w, które pozwoli na zdjęcie blokady SIMLOCK w zablokowanym iPhonie 4.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(2)

  1. Martwi mnie ta informacja:
    „Niestety właściciele starszych iPodów Touch oraz telefonów iPhone 3G i 3GS nie będą mogli skorzystać z GreenPois0n. Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle starszy iPhone będzie wspierany przez aplikację.”

    Kupiłem iphona 3gs z zainstalowanym już 4.1… Da się jakoś zrobić downgrade?

  2. Jeżeli na Sauriku są pliki SHSH, to tak. Poszukaj w dziale Artykuły – iPhone OS, tekstu o serwerze Saurika i Downgrade. Może się uda i będzie mógł zrobić JB. O simlocku zapomnij – tylko płatne metody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *