Home Newsy Apple wydaje beta wersje swoich systemów
Apple wydaje beta wersje swoich systemów
0

Apple wydaje beta wersje swoich systemów

0

Pierwsze testowe wersje najnowszych systemów od Apple zaprezentowanych podczas minionego WWDC od tygodnia znajdują się w rękach deweloperów. Oficjalnie jednak pojawią się w dystrybucji jesienią tego roku, a zatem przez najbliższe kilka miesięcy większość użytkowników korzystać będzie z platform w odsłonach sprzed konferencji. Te doczekały się wczoraj kolejnych usprawnień w postaci aktualizacji beta również póki co kierowanych do osób zapisanych do płatnego programu deweloperskiego. 

Apple wydało bowiem testowe wersje systemów macOS Sierra 10.12.6, iOS 10.3.3, tvOS 10.2.2 oraz watchOS 3.2.3. Zapewne jeszcze dziś wieczorem pierwsze dwie z wymienionych wyżej trafią do rąk osób uczestniczących w programie publicznych testów. Próżno jednak szukać w tych odsłonach oprogramowania nowych funkcji i jakichś istotnych zmian względem poprzedników.

Apple bowiem skupiło się na poprawie stabilności działania, eliminacji wychwyconych błędów oraz kwestiach związanych z bezpieczeństwem. Całkiem prawdopodobne, że opublikowane wczoraj wieczorem wersje systemów będą ostatnimi przed wydaniem oficjalnych odsłon następców.

Źródło: Apple

 

Apple wydaje beta wersje swoich systemów

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)