Zbita szybka w iPhone 7? Gdzie naprawić iPhone 7 w Szczecinie? W Serwis iPhone Szczecin APPLEMOBILE.PL

Zbita szybka w iPhone 7? Gdzie naprawić iPhone 7 w Szczecinie? W Serwis iPhone Szczecin APPLEMOBILE.PL

Zbita szybka w iPhone 7? Gdzie naprawić iPhone 7 w Szczecinie? W Serwis iPhone Szczecin APPLEMOBILE.PL

0

Zbita szybka w iPhone 7 to dla jego użytkownika straszliwy problem. Telefon nie tylko, nie wygląda z takim uszkodzeniem zbyt dobrze, ale przy tym często nie działa prawidłowo, a nawet grozi skaleczeniem podczas kolejnych posunięć palcem po powierzchni pękniętego szkła. Serwis iPhone Szczecin APPLEMOBILE.PL pragnie poinformować, że wprowadziliśmy do stałej oferty usługę wymiany ekranu w telefonie iPhone 7.

Gdzie naprawić iPhone 7 w Szczecinie?

Jeżeli masz zbitą szybkę w iPhone 7 i chcesz ją szybko i profesjonalnie wymienić na nową, to serdecznie zapraszamy do naszego serwisu APPLEMOBILE.PL w Szczecinie. Nasz punkt znajduje się na Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84, w narożnej kamienicy). LCD w naszych wyświetlacza zawsze jest oryginalne APPLE. Nie stosujemy tanich, kiepskich chińskich zamienników. Zawsze udzielamy gwarancji.

Naprawa ekranu w iPhone wykonywana jest od ręki w 20 minut!

 

APPLEMOBILE.PL

Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84)

tel: 500 132 200

tel: 889 277 288

http://serwis.applemobile.pl

@ serwis(małpa)applemobile.pl

 

Zawsze oryginalny LCD APPLE, a nie chiński zamiennik! 

Nie korzystamy z tanich, chińskich zamienników. Owszem, może ktoś jest w stanie zaoferować wymianę ekranu w iPhone taniej, ale na pewno nie jest w stanie w niskiej cenie zaoferować wysokiej jakości. Koszt oryginalnego LCD w zakupie jest wysoki. Dlatego jeżeli ktoś proponuje Ci wymianę ekranu w dużo niższej cenie, powinieneś się mocno zastanowić skąd taka różnica.

Nasze wyświetlacze dla iPhone 7 posiadają oryginalne LCD APPLE. Jeżeli zależy Ci, aby telefon działał i przede wszystkim oferował dokładnie takie same parametry wyświetlanego obrazu, nie daj się namówić na chiński zamiennik!

W APPLEMOBILE.PL zawsze stosujemy oryginalne LCD w naszych wyświetlaczach. Ekrany są pozyskiwane z demontażu urządzeń wycofanych z rynku, bądź uszkodzonych elektronicznie. Ekrany poddawane są regeneracji, dzięki czemu Klient otrzymuje ekran w stanie nieskazitelnym, bliskim fabrycznie nowemu. Tylko w ten sposób pozyskanie ekranu pozwala zaoferować nam oryginalne ekrany APPLE poza oficjalną dystrybucją producenta.

 

Profesjonalna obsługa. Profesjonalna naprawa.

Serwis APPLEMOBILE.PL jako nieliczny w regionie może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w naprawach produktów Apple. Mamy za sobą tysiące napraw iPhone’ów, ale również iPodów, iPadów, a także komputerów Mac. Na każda naprawę zawsze udzielamy gwarancji, a przed wydaniem sprzętu Klientowi, urządzenie jest gruntowanie spraw dzwania w celu wychwycenia ewentualnych usterek po naprawczych.

Wypracowane przez lata procedury realizacji napraw produktów Apple sprawia stawiają nas na pozycji lidera wśród serwisów pogwarancyjnych Apple w kraju. Co potwierdza także liczne grono klientów spoza nie tylko naszego miasta czy regionu, ale także z całego kraju, a nawet Europy. Realizujemy naprawy wysyłkowe produktów Apple. Wypracowane zaufanie do marki APPLEMOBILE.PL sprawia, że klienci z całego kraju, ale także z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Szwajcarii czy krajów skandynawskich wielokrotnie korzystali z naszych usłuch serwisowych w ramach wysyłkowych napraw produktów Apple.

Bazując na narzędziach wysokiej klasy oraz maszyn serwisowych, możemy zaoferować wysokiej jakości obsługę serwisową telefonów Apple iPhone 7.

.

Podczas wymiany ekranu, Twój telefon nie zostanie w żaden sposób dodatkowo uszkodzony. Bierzemy za to pełną odpowiedzialność.

Każdego iPhone;a otwieramy według procedury Apple, zapewniając naszych Klientów o tym, że nasza ingerencja w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na działanie ich iPhone’a 7.

Na każdą naprawę GWARANCJA!

Konkurencja oferuje naprawę może nieco taniej, nie zawsze montując ekrany o odpowiedniej jakości. Jednak najgorsze w tym nie jest to, że montowany jest tani zamiennik, który nie spełnia fabrycznych parametrów obrazu. W końcu rzadko można coś zaoferować tanio, co jest rzeczywiście dobre i Klient raczej jest świadom, że w niskiej cenie nie otrzyma dobrej jakości produktu.. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że w większości wypadków nie udziela gwarancji na swoje usługi.

To jest nawet zrozumiałe. Nie wierząc w jakość montowanych podzespołów wiedzą, że niskiej jakości ekran może nie wytrzymać zbyt długiego czasu użytkowania. W serwisie APPLEMOBILE.PL na każdą naprawę udzielamy aż półrocznej gwarancji! To więcej niż APPLE, które oferuje na swoje odnawiane urządzenia jedynie 90 dniową gwarancję.

Nasze ekrany są najwyższe jakości. Nie boimy się gwarantować ich poprawnego działania. Oferowane usługi w  serwisie są godne polecenia!

 

Nie musisz pozostawiać urządzenia w serwisie 

Szanujemy Twój czas i wiemy jak ważnym narzędziem pracy jest Twój smartfon. Dlatego też zapewniamy wymianę modułu ekranu od ręki, na poczekaniu. Nie musisz pozostawiać swojego iPhone’a w serwisie, aby wykonać naprawę ekranu.

Ekran w iPhone 7 wymieniamy od ręki w około 20 minut od rozpoczęcia naprawy. Na naprawę można poczekać w punkcie napraw lub wypić obok pyszną kawę i po chwili wrócić po w pełni sprawny sprzęt.

 

Nie kasujemy żadnych danych z pamięci! 

Dla naszych klientów najczęściej to nie sam telefon stanowi wielką wartość, a zapisane w nim informacje. W serwisie iPhone 7 Szczecin APPLEMOBILE.PL nie kasujemy żadnych informacji podczas napraw mechanicznych. Jeżeli musisz wymienić ekran w iPhone 7, ale boisz się, że dane z telefonu zostaną usunięte, to Twoje obawy są zupełnie bezzasadne.

Wymiana ekranu w iPhone 7 w Szczecinie, to typowo mechaniczna usługa naprawy telefonu. Nie wymaga ingerencji w oprogramowanie, a dzięki temu, że korzystamy z oryginalnego LCD dla iPhone 7 w naszych ekranach, po naprawie jego działanie będzie bezproblemowe, bez konieczności jakiekolwiek instalacji dodatkowego oprogramowania czy kalibracji.

 

 

Telefon zastępczy na czas naprawy – bezpłatnie! 

Nie masz nawet tych kilkudziesięciu minut, aby czekać na naprawę telefonu? Masz jakąś ważną sprawę do załatwienia. Nie musisz pozostawać bez kontaktu ze światem, podczas gdy serwisant będzie naprawiał Twój iPhone 7. Serwis iPhone Szczecin APPLEMOBILE.PL posiada kilka telefonów zastępczych do wypożyczenia dla swoich klientów. Wypożyczenie telefonu jest zupełnie bezpłatne. (może zostać pobrana kaucja zwrotna w 100%).

*serwis dysponuje ograniczoną ilością telefonów zastępczych. Serwis zastrzega, że w może nie dysponować telefonem zastępczy, jeżeli te będą we władaniu innych klientów.

 

Działamy leganie od 12 lat na rynku! 

Serwis iPhone w Szczecinie działa od ponad dekady na rynku, realizując naprawy w popularnej elektronice mobilnej. Od 6 lat serwis APPLEMOBILE.PL jako pierwszy serwis w województwie zachodniopomorskim został zaproszony do elitarnego grona autoryzowanych serwisów MyAPPLE oferując usługi najwyższej jakości w produktach marki APPLE. W serwisie APPLEMOBILE.PL po naprawie zawsze uzyskasz rachunek lub fakturę VAT. Przyjmujemy również płatności kartą płatniczą.

 

Zbita szybka w iPhone 7? Gdzie naprawić iPhone 7 w Szczecinie? W Serwis iPhone Szczecin APPLEMOBILE.PL

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.