Home Newsy Wizualizacja kolejnych odsłon głośnika HomePod
Wizualizacja kolejnych odsłon głośnika HomePod

Wizualizacja kolejnych odsłon głośnika HomePod

0

Głośnik HomePod pierwszej generacji jeszcze na dobre nie pojawił się na rynku, a do sieci zawitały już wizje kolejnych odsłon tego urządzenia. Za konceptem aż trzech różnych wersji tego akcesorium stoi nie kto inny jak znany chyba wszystkim miłośnikom marki Apple grafik Martin Hajek.Stworzył on koncept całej, przyszłej linii inteligentnego głośnika, która mogłaby pojawić się w ofercie giganta z Cupertino. Mamy zatem do czynienia z następcą obecnej wersji głośnika, która od poprzednika wyróżniałaby się wyłącznie kolorystyką.

Równolegle do sprzedaży trafiłby głośnik większych rozmiarów, ochrzczony mianem HomePod +. Byłoby to urządzenie dwukrotnie większe od klasyka, posiadające owalną konstrukcję obudowy, gniazdo audio mini jack 3,5 mm, złącze Ethernet oraz w części górnej ładowarkę indukcyjną.

Trzecia odsłona tego urządzenia, tu nazwana HomePod Express byłaby najmniejszą propozycją kalifornijskiej firmy.

Urządzenie byłoby rozmiarów puszki po napoju, charakteryzowałoby się wodoodpornością, wbudowanym akumulatorem i panelem sterowania inspirowanym kółkiem z iPoda Classic czwartej generacji. Tutaj także użytkownik miałby możliwość skorzystania z ładowarki indukcyjnej.

Źródło: Martin Hajek

 

Wizualizacja kolejnych odsłon głośnika HomePod

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)