Home O nas – Serwis iPhone Szczecin

O nas – Serwis iPhone Szczecin

Serwis iPhone Szczecin

AppleMobile.pl – Serwis iPhone Szczecin, iPod, iPad

Wojska Polskiego 50/U9 (wejście od strony Jagiellońskiej 84!)
70-475 Szczecin
tel: 500 132 200
tel: 889 277 288

O nas – Autoryzowany serwis APPLEMOBILE.PL

Zapraszamy wszystkich odwiedzających portal AppleMobile.pl do skorzystania z bogatej oferty serwisowej mobilnych produktów Apple. Zajmujemy się naprawą urządzeń Apple od 2007 roku. Szeroki zakres wiedzy na temat elektroniki, bogate doświadczenie poparte wiedzą i długoletnim stażem w naprawach telefonów komórkowych, stawia nas na czele punktów naprawczych w regionie, a także najlepszych nieautoryzowanych serwisów Apple w kraju.

AppleMobile.pl nawiązało długofalową współpracę z serwisem telefonów komórkowych Apollo – firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmującą się naprawą telefonów oraz kieszonkowej elektroniki użytkowej już od wielu lat. Wykonujemy naprawy programowe oraz sprzętowe. Większość usług wykonywana jest jeszcze tego samego dnia, w którym urządzenie zostanie do nas dostarczone.

APPLEMOBILE.PL

Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84)

tel: 500 132 200

tel: 889 277 288

http://serwis.applemobile.pl

@ serwis(małpa)applemobile.pl

Poleca nas MyApple.pl

stamps_final1Nasz serwis należy do ogólnopolskiej sieci autoryzowanych serwisów Apple – MyApple.pl. Lista najlepszych punktów naprawczych znajduje się tutaj. Serwis iPhone Szczecin – AppleMobile.pl jako jedyny w województwie zachodniopomorskim został wyróżniony przez portal MyApple.pl, skupiający milion  użytkowników sprzętu Apple w Polsce i zaproszony do elitarnego grona punktów naprawczych godnych zaufania. Na wszystkie usługi oferujemy 6 miesięczną gwarancję. Naszą specjalną ofertę dla użytkowników forum MyApple znajdziesz zawsze na naszej dedykowanej stronie na forum.myapple.pl

Zapewniamy:

 •  Bezpłatną diagnozę
 •  Możliwość rezygnacji z usługi na każdym etapie naprawy
 •  Telefon zastępczy na czas naprawy
 •  6 miesięcy gwarancji na każdą usługę
 •  Sprawnie działająca logistykę zarządzania serwisem i kontaktem z klientami
 •  Płatność gotówką i kartą płatniczą w salonie
 •  Płatność przelewem lub przy odbiorze
 •  Odbiór urządzenia z domu klienta
 •  Naprawy wysyłkowe realizowane przez kuriera DHL/DPD/K-EX
 •  Ekspresowe naprawy mechaniczne!
 •  Ogromną skuteczność i zaangażowanie
 •  Dogodne godziny otwarcia i lokalizację salonu z dostępnym parkingiem

Działamy legalnie od ponad 10 lat

Swój gadżet oddajesz do firmy legalnie działającej od wielu lat na rynku. Nie powierzaj swojego urządzenia pseudo serwisom, naprawiającym elektronikę na kolanie, w kawiarniach, pubach, centrach handlowych lub gimnazjalistom naprawiącym Twój sprzęt w mieszkaniu rodziców. Wybierz profesjonalizm, determinację w usuwaniu usterek i doświdczenie. Wybierz Serwis APPLE w Szczecinie –  http://APPLEMOBILE.PL!

 

Rzetelność i doświadczenie

Jesteśmy rzetelną firmą certyfikowaną przez Krajowy Rejestr długów, biorącą udział w programie Rzetelna Firma. Posiadamy zaplecze technologiczne umożliwiające nam naprawy programowe i sprzętowe we wszystkich mobilnych urządzenia Apple. Mając dostęp do zaplecza części zamiennych Apple, jesteśmy w stanie złożyć cały telefon iPhone od nowa, od każdej zaślepki czy śrubki, po ramki, obudowę i czy taśmy. Naszym dostawcą jest firma Foxconn z Shenzen, znajdująca się na południu Chin, produkująca i składająca wszystkie urządzenia dla Apple. Nasze bogate kontakty z dostawcami, a także spore zapasy umożliwiają zapewnienie naszym klientom możliwie szybką naprawę z wykorzystaniem części najwyższej jakości.

 

Współpracujemy z najlepszymi

Nasi serwisanci sami są właścicielami urządzeń Apple i znają je doskonale. Oddajesz swój sprzęt w ręce profesjonalistów, zapaleńców, hobbystów, dla których naprawa twojego iPhone’a, iPoda, czy iPada to przyjemność, wyzwanie i wspaniała zabawa. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, sprzęt oraz zaplecze supportowe, dzięki czemu bezinwazyjnie otworzymy telefon, zdiagnozujemy usterkę i wymienimy uszkodzone elementy. Potrafimy naprawić produkty Apple po nieudanych próbach aktualizacji czy modyfikacji. Oferujemy także naprawę odtwarzaczy muzycznych iPod. Serwis Apollo to jedyny serwis produktów Apple w Szczecinie na tak wysokim poziomie.

 

AppleMobile.pl w mediach

Nasze bogate doświadczenie wiele razy wykorzystywane było na łamach prasy branżowej w takich magazynach jak iStyle Magazine, Mobility, Mobile Internet, Mobile Reseller, Twoja Komórka, CHIP, PC Format, Twoja Era, a także przez popularnego operatora T-Mobile , internetowy serwis informacyjny Onet.pl czy branżowe portale – PasjaGSM.pl, Telepolis.pl, InfoNokia.pl. oTabletach.pl, jaka-komórka.pl i wiele innych.

Jesteś przedstawicielem mediów? Potrzebujesz fachowej opinii dotyczącej szeroko pojętej więdzy na temat produktów mobilnych marki Apple? Skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy.

 

s6htfBm

 

 

 

http://www.spidersweb.pl/2014/07/telefon-wpadl-do-wody-co-robic-a-czego-nie-robic.html

 

Am3aUx8

 

 

http://technowinki.onet.pl/artykuly/kiedy-serwis-odmawia-naprawy-telefonu/2lzzx

 

4dJlGFZ

 

 

 

http://jaka-komorka.pl/index.php/porady/jak-to-zrobic/sprzet/2038-bajka-o-ryzu-czyli-qualacomm-radzi-jak-uratowac-zamoczony-telefon

http://jaka-komorka.pl/index.php/wypowiedzi/mowia-nam/eksperci/2039-michal-gruszka-o-zalanych-telefonach

 

XKjaRW0

 

 

 

 

http://www.t-mobile-trendy.pl/porady/nowy-iphone-od-tego-zacznij,artykul,41708.html

 

10hatO0

 

 

http://www.telepolis.pl/artykuly/test-telefonu-apple-iphone-5,3,3,580.html

 

U8YmYyA

 

 

http://blogmobility.pl/5-porad-ktore-pozwola-przezyc-twojej-elektronice-na-wakacjach.html

AppleMobile.pl – Serwis iPhone Szczecin, iPod, iPad