Home plotki

plotki

Produkcja ekranów OLED do nowych iPhone’ów rusza w maju

Krzysztof Rozengarten
0
0
Jeśli wierzyć w treść licznych plotek, to we wrześniu tego roku Apple zaprezentuje światu trzy modele jabłkowej słuchawki, z których dwa będą wyposażone w ekrany typu OLED. Zdaniem analityków można spodziewać się następcy iPhone’a X z ekranem o przekątnej 5,8 cala oraz modelu ochrzczonego już mianem X Plus charakteryzującego się wyświetlaczem o wielkości 6,5 cala.

Nadchodzi kres sklepu iTunes Store?

Krzysztof Rozengarten
0
0
Najnowsze informacje jakie na swoich łalmach publikuje serwis Digital Music News sugerują, iż Apple zamierza zamknąć na dobre sklep iTunes Store i tym samym nakłonić więcej osób do korzystania z usługi Apple Music. Użytkownicy ekosystemu kalifornijaskiej firmy zostaną odpowiednio wcześniej powiadomieni o tym fakcie, choć zakupione przez nich multimedia w sklepie nadal będą dla nich dostępne.

Apple pracuje nad nowymi Mapami

Krzysztof Rozengarten
0
0
Od 2012 roku, czyli od czasu kiedy Apple postanowiło porzucić rozwiązania Google związane z kartografią Mapy systemowe giganta z Kalifornii przeżywają prawdziwy rozkwit. Usługa i dedykowana jej aplikacja są notorycznie ulepszane, a efekty tych działań widać z każdą aktualizacją.

Aplikacje systemowe iOS być może będą usuwalne

Krzysztof Rozengarten
0
0
W wywiadzie jakiego niedawno udzielił Tim Cook dla serwisu BuzzFeed pojawiła się dość ciekawa i nieoczekiwana informacja związana z przyszłą funkcjonalnością systemu mobilnego. Obecny CEO Apple bowiem jak sam przyznał rozważa wdrożenie w życie możliwości odinstalowywania aplikacji natywnych, będących niejako częścią składową oprogramowania.

Nowy iMac 21,5 cala nadchodzi

Krzysztof Rozengarten
0
0
Przy okazji oddania do publicznych testów najnowszej odsłony systemu stacjonarnego od Apple na światło dzienne dzięki zaszytym w nim zapisom wyszło na jaw kilka ciekawych informacji. Jedna z nich dotyczy rzekomego pojawienia się nowej odsłony komputera iMac.

Pojawiają się informacje o iPhone 7

Krzysztof Rozengarten
0
0
Wciąż jesteśmy jeszcze przed premierą następcy iPhone’a 6, który prawdopodobnie ochrzczony zostanie mianem 6S, a w sieci pojawiają się już pierwsze spekulacje dotyczące przyszłorocznego modelu. Dotąd internet nawiedzały mniej lub bardziej udane koncepty tego urządzenia, zaś obecnie mamy do czynienia z dziewiczymi informacjami mającymi zdradzać rąbka tajemnicy o faktycznym wyglądzie przyszłego smartfona.