Home Newsy Obudowy Lifeproof Fre dla iPhone 6 w Sklep.AppleMobile.pl – Kup już dziś!
Obudowy Lifeproof Fre dla iPhone 6 w Sklep.AppleMobile.pl – Kup już dziś!
0

Obudowy Lifeproof Fre dla iPhone 6 w Sklep.AppleMobile.pl – Kup już dziś!

0

ip6_proofs_water-300x300

 

Obudowa ochronna LifeProof fr? zabezpiecza telefon przed zarysowaniami, wodą, kurzem, śniegiem i skutkami upadków przy równoczesnym zachowaniu jego pełnej funkcjonalności oraz możliwości obsługi Touch ID. LifeProof fr? został zaprojektowany w celu ochrony i wzmocnienia cienkiej i delikatnej konstrukcji iPhone’a 6. Zabezpiecza gniazdo słuchawkowe i port ładowania, jednocześnie nie blokując dostępu do nich. Obudowa chroni głośnik i mikrofon, poprawiając równocześnie jakość dźwięku, dzięki technologiom ClearVoice oraz Sound Enhancement System. Obudowa jest już dostępna w naszym sklepie internetowym z bezpłatną dostawą do świąt!

LifeProof fr? przeszedł niezależne testy laboratoryjne, potwierdzające zgodność z wojskowymi standardami ochrony przed uderzeniami i upadkami z wysokości do 2 metrów, czego dowodem jest przyznany certyfikat MIL-STD-810. Posiada także certyfikat szczelności IP-68, dotyczący ochrony przed wodą, brudem i śniegiem – iPhone’a w obudowie można zanurzyć w wodzie do głębokości 2 metrów. Każda obudowa LifeProof, zanim trafi do rąk użytkownika, przechodzi test wodoszczelności w fabryce. Wizjer ze wzmocnionego szkła, powleczonego podwójną warstwą refleksyjną zapewnia wyjątkową jakość podwodnych zdjęć i filmów.

Przy tak dobrej ochronie, obudowa LifeProof fr? zwiększa grubość telefonu tylko o 4 mm i waży jedynie 35 gramów. Wszyscy miłośnicy loga Apple nie muszą się martwić, że nie będzie ono widoczne w obudowie – LifeProof fr?  ma okienko w tylnej części etui.

Obudowy dostępne są w dwóch kolorach: białym i czarnym, natomiast już na początku roku 2015 pojawią się kolejne kolory: niebieski, czerwony, fioletowy i różowy. Cena LifeProof fr? wynosi 329 zł brutto.

Obudowę można kupić pod linkiem: http://sklep.applemobile.pl/search/LifeProof+fre+-+obudowa+ochronna+do+iPhone+6/

Nasza recenzja produktu Lifeproof Fre dostępna jest pod linkiem: https://applemobile.pl/testy/recenzja-lifeproof-fre-chcesz-plywac-z-iphonem-sprawdzilem-bezpiecznie-zrobisz-to-tylko-z-etui-lifeproof/

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.