Home Newsy Akcesoria Nowy iPhone i stacja dokująca
Nowy iPhone i stacja dokująca

Nowy iPhone i stacja dokująca

0


Uważne oko widza przyglądającego się wrześniowemu wystąpieniu Apple zauważyło zapewne, że nowości jakie firma zaprezentowała podczas konferencji było znacznie więcej
.

Uwaga świata technologicznego skupiła się jednak przede wszystkim na dużym iPadzie, nowych iPhone’ach oraz Apple TV, choć to przecież nie jedyne smaczki sprzętowe minonego wydarzenia.

Wraz z kolejnymi generacjami znanych urządzeń do oferty giganta z Cupertino trafił także rysik dedykowany iPadowi Pro oraz nowa stacja dokująca dla jabłkowego smartfona. Na temat tej ostatniej będzie właśnie niniejszy wpis.

Zaprezentowany stojak kompatybilny jest nie tylko z najnowszą słuchawką producenta ale każdą, która wyposażona została w złącze Lightning. Do wyboru użytkownika oddano modele w trzech różnych wariantach kolorystycznych odpowiadających barwom tegorocznych urządzeń. Mamy więc umaszczenie space grey, silver, gold oraz rose gold.

Akcesorium jest tak skonstruowane, by bez problemu umieścić w nim iPhone’a wraz z etui jednocześnie dając swobodny dostęp do powierzchni dotykowej ekranu oraz czytnika linii papilarnych.

Źródło: Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)