Home Newsy Nowoczesne biurka elektryczne, które możesz mieć już dziś
Nowoczesne biurka elektryczne, które możesz mieć już dziś
0

Nowoczesne biurka elektryczne, które możesz mieć już dziś

0

Zastanawiałeś się kiedyś jak będzie wyglądać nasza przyszłość w pracy? Czy firmy zaczną jeszcze bardziej dbać o komfort naszej pracy niż teraz? Jakie udogodnienia technologiczne pojawią się w biurach? Sprawdź nowoczesne rozwiązania w postaci biurek elektrycznych powszechnie stosowanych w krajach skandynawskich, a w Polsce wchodzące dopiero na rynek. 

Ciągła praca przy biurku, bóle kręgosłupa, zmęczenie, brak skupienia i mobilizacji, to ciągłe dolegliwości większości pracowników biurowych. Praca siedząca przy mało ergonomicznych stanowiskach pracy, które ciężko dostosować do różnych wzrostów pracowników. Postęp technologiczny jest jednak tak duży, że już niedługo pożegnamy się z niewygodnymi biurkami. W miejsce klasycznych biurek, przy których spędzamy długie godziny w pracy na siedząco pojawią się nowoczesne, wygodne i eleganckie biurka z regulowaną wysokością blatu.

Biurka przyszłości czyli biurka elektryczne z regulowaną wysokością blatu

O biurkach z regulowaną wysokością blatu zaczyna się robić coraz głośniej. W sieci można napotkać na wiele artykułów na ich temat, a także filmików z ich udziałem. Nowoczesne biurka dostosowują się indywidualnie do wzrostu pracownia, pozwalają na pracę siedzącą oraz stojącą, co pozwala na poprawę krążenia, zmniejsza ryzyko zawału oraz zmniejsza liczbę pracowników przebywających na zwolnieniach L4. Wierzymy, że ten innowacyjny produkt z czasem zastąpi stare niewygodne biurka we wszystkich biurach.

I w tym momencie zapewne nasuwa się pytanie gdzie zdobyć ten wynalazek i ile kosztuje. Istnieje kilka firm produkujących takie właśnie biurka, jednak jedną z nich jest firma InDesk. Firma ta oferuje indywidualne doradztwo, a dzięki swojemu doświadczeniu jest w stanie dostosować projekt do indywidualnych potrzeb Klienta. Jeśli chodzi o cenę – uzależniona jest oczywiście od wymiarów oraz materiałów z jakich zostaje wykonane biurko.

Podsumowując przyszłość zdrowia pracowników biurowych zależy od biurek elektrycznych z regulacją wysokości blatu. Tak więc przyszłość pracowników biurowych jest w dobrych rękach. Zainwestuj w przyszłość, a zarazem w swoje zdrowie i samopoczucie.

Artykuł partnera
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.