Oprogramowanie iOS 4.2 dla iPhone, iPad i iPod touch wydane!

Firma Apple poinformowała wczoraj, że można już pobierać nowe oprogramowanie oznaczone jako iOS 4.2 dla multimedialnych urządzeń iPhone, iPad oraz iPod touch. Użytkownicy już dawno czekali na tą aktualizację.

Oprogramowanie Apple iOS 4.2 wprowadza łącznie ponad 10o nowych funkcji, ale oczywiście większą z nich nie jest zauważalna na pierwszy rzut oka.

Właściciele iPada będą mogli, po aktualizacji iOS 4.2, korzystać z funkcji wielozadaniowości (multitasking) oraz folderów, a także drukować bezpośrednio z tego urządzenia za pomocą technologii AirPrint. Z kolei AirPlay umożliwia bezpłatny streaming mediów pomiędzy urządzeniami marki Apple, m.in. iPhone, iPod touch, czy Apple TV.

Ponadto wprowadzono darmową usługę Find My iPhone dla iPhone. To narzędzie umożliwia szybkie i darmowe znalezienie zgubionego iPhone`a. Bardzo ciekawy dodatek trzeba przyznać.

Komentarze

 1. […] Oprogramowanie iOS 4.2 zostało zaprezentowane kilka dni temu, ale, ponoć, już firma Apple pracuje nad kolejną wersją softu, która została oznaczona jako iOS 4.3. Oprogramowanie ma być dostępne już 13 grudnia. W najnowszym sofcie ma być dostępna nowa usługa App Subscriptions, która ma się pojawić w iPhone. Oczywiście oprócz tego iOS zostanie zoptymalizowany pod kątem wydajności. […]

 2. Mare pisze:

  Usiłuję pobrać nowe oprogramowanie IOS4,2 na iPhone 4. Niestety od samego początku mam komunikat przekroczony czas i błąd 3259. Próbowałem pobrać na innym komputerze w domu i występuje dokładnie ten sam problem. Nie wiem co się dzieje, proszę o pomoc

 3. […] zmodyfikowane oprogramowanie iOS 4.2 potrafi wysyłać sygnał z filmów z przeglądarki internetowej do usługi AirPlay. W ten sposób […]

 4. Andreas pisze:

  witam
  mam podobny problem jak Mare, chociaż nową wersję IOS 4.2 dla iPhona4 ściągałem w nocy i trwało do 8 min, a mimo to był komunikat, że został przekroczony czas , wystapił błąd.

  Co robić zatem ?

  czekam na wiadomość\

  Andreas

 5. Mare pisze:

  Andreas- udało mi się zaktualizować iPhonea. Kontaktowałem się z działem wsparcia z Apple i wskazali na problem z programem antywirusowym. Mam Kasperskiego, wszystkie programy związane z Apple należy dodać do zaufanych w ustawieniach oprogramowania antywirusowego.