iOS

Move to iOS

Krzysztof Rozengarten
0
0
W sklepie z oprogramowaniem dedykowanym użytkownikom Androida pojawiła się właśnie pierwsza w jego historii aplikacja Apple, która ma pomóc korzystającym dotychczas z oprogramowaniem od Google w przesiadce na jabłkową platformę.

Aplikacje systemowe iOS być może będą usuwalne

Krzysztof Rozengarten
0
0
W wywiadzie jakiego niedawno udzielił Tim Cook dla serwisu BuzzFeed pojawiła się dość ciekawa i nieoczekiwana informacja związana z przyszłą funkcjonalnością systemu mobilnego. Obecny CEO Apple bowiem jak sam przyznał rozważa wdrożenie w życie możliwości odinstalowywania aplikacji natywnych, będących niejako częścią składową oprogramowania.

Kiedy nowe systemy operacyjne

Krzysztof Rozengarten
0
0
Przy okazji dzisiejszej konferencji Apple padły daty oficjalnej premiery systemów operacyjnych tej firmy. Od paru miesięcy w rękach deweloperów znajdują się zarówno iOS 9 jak i OS X El Capitan, a prace nad ich ukończeniem właśnie dobiegają końca.

iOS 8.2 zadebiutuje jednak wcześniej

Krzysztof Rozengarten
1
0
Zgodnie z ostatnimi spekulacjami aktualizacja istotna z punktu widzenia debiutu Apple Watcha podnosząca mobilną platformę do wersji 8.2 miała pojawić wraz z premierą wyczekiwanego gadżetu, a więc w okolicach kwietnia tego roku. Na pokładzie mobilnego systemu ma znaleźć się obok nowych funkcjonalności również pełne wsparcie dla naręcznego zegarka od Apple, a także dedykowana mu, oddzielna […]

Nowa wersja iOS 8

Krzysztof Rozengarten
0
Mobilny system od Apple nie pozostał obojętny na aktualizację jakiej doczekała się w dniu wczorajszym platforma stacjonarna. Niemal równocześnie Apple wydało update dla oprogramowania iOS podnoszący go do wersji 8.1.3.  

Nieznaczny wzrost udziału iOS 8 w rynku

Krzysztof Rozengarten
1
0
  Najnowszy system mobilny sygnowany logo Apple przyswajany jest znacznie gorzej aniżeli poprzednik debiutujący rok temu. Ostatnie badania przeprowadzone przez kalifornijską firmę analizujące ruch generowany przez urządzenia dotykowe w App Store wskazują, iż iOS 8 zainstalowany jest po trzech miesiącach od premiery dopiero na 63 % sprzętu będącego w użytku. Statystyki te cechuje jednak wzrost, bowiem […]