Home Newsy

Newsy

Hit kinowy dwa tygodnie po premierze w ofercie Apple

Krzysztof Rozengarten
0
0
Coraz głośniej robi się w temacie treści wideo jakie Apple oferowałoby we własnym ekosystemie. Z jednej strony padają informacje o wzbogaceniu usługi Apple Music o nowe programy rozrywkowe i przygotowywaniu kuszącej oferty na przyszły rok, z drugiej pojawiają się wieści o trwających właśnie negocjacjach mocno związanych z opcją wypożyczania filmów w iTunes Store.

Ciekawy koncept powiadomień w systemie iOS

Krzysztof Rozengarten
0
0
Co jakiś czas w sieci pojawiają się mniej lub bardziej udane wizje rozwiązań dotyczących systemu iOS. Zazwyczaj koncepcje te inspirowane są codziennym użytkowaniem natywnych rozwiązań od Apple, którym wciąż daleko jest do doskonałości. Kolejnym projektem w tej kategorii jest wizja autorstwa Kauhi Hookano.

Apple kładzie nacisk na nowe produkcje wideo

Krzysztof Rozengarten
0
0
Subskrybenci usługi Apple Music mogą już zacierać ręce z zadowolenia, bowiem zgodnie z najświeższymi informacjami Apple zaczyna poważnie podchodzić do kwestii związanych z autorskimi produkcjami wideo, które udostępniane byłyby w ramach platformy muzycznej. Można zatem spodziewać się wzbogacenia oferty o nowe tytuły już w przyszłym roku.

Apple szykuje telewizor?

Krzysztof Rozengarten
0
0
Plotki na temat telewizora od Apple pojawiały się w sieci już wielokrotnie na przełomie ostatnich lat. Od czasu debiutu przystawki telewizyjnej Apple TV 4 oraz doniesień jakoby Apple nie było zainteresowane tego typu urządzeniem zagadnienie jednak przycichło, a emocje ostygły.

Filmy promujące możliwości systemu iOS 11

Krzysztof Rozengarten
0
0
Oficjalna wersja systemu iOS 11 zbliża się wielkimi krokami. Apple wprowadzi platformę do masowej dystrybucji już we wrześniu, zapewne zaraz po konferencji poświęconej nowym modelom iPhone’a. Oprogramowanie zostało lekko, wręcz kosmetycznie zmienione wizualnie, zaś pod kątem funkcjonalnym ewoluowało w mocno praktycznym kierunku.