Home Newsy

Newsy

Nigdy dotąd nie publikowane zdjęcia Apple

Krzysztof Rozengarten
0
0
W miniony czwartek w sieci opublikowano zdjęcia, które nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego, a które dotyczą marki Apple i premiery komputera Apple IIc. Za ich publikacją stoi gazeta San Francisco Chronicle, która poświęciła temu historycznemu wydarzeniu cały artykuł zatytułowany jak ono samo, czyli „Apple II Forever”.

Recenzja [FUSE]chicken BOBINE AUTO, mając ten gadżet nie będziesz potrzebował żadnego innego kabla do telefonu, ani uchwytu do samochodu

Michał Gruszka
0
0
[FUSE]chicken to producent o niebanalnej nazwie i z równie oryginalną oferta produktów. Tym razem w moje ręce wpadł gadżet, który trudno jednoznacznie sklasyfikować. Bo choć w swojej nazwie zawiera słowo auto, to można z niego korzystać także w domu czy biurze, gdzie będzie równie przydatny.

Helpdesk jako kompleksowe wsparcie informatyczne dla firmy

Michał Gruszka
0
0
Działanie nowoczesnych przedsiębiorstw w dużej mierze zależne jest także od prawidłowego działania wykorzystywanych przez nie narzędzi informatycznych. W sytuacji, gdy coś działa nie tak, jak powinno, pracownicy zaczynają mieć trudności z realizacją swoich obowiązków, powstają przestoje i firma zaczyna generować straty. Aby temu zapobiegać, coraz więcej firm decyduje się na korzystanie z usług helpdesku.