Home Newsy

Newsy

WWDC 2017 na żywo w sieci

Krzysztof Rozengarten
0
0
Jeszcze kilka lat temu transmisja na żywo z przebiegu konferencji Apple była przed wydarzeniem wielką niewiadomą. Od paru lat jednak kalifornijska firma cyklicznie umożliwia oglądanie wystąpienia użytkownikom zasiadającym przed komputerem, czy urządzeniami z systemem iOS na pokładzie. Tym razem będzie podobnie.

Nowy, zewnętrzny dysk twardy 10 TB od Verbatim pozwala na zapisanie 400 filmów Blu-ray

Krzysztof Rozengarten
0
0
W odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie na tworzenie i przechowywanie danych, firma Verbatim zaprezentowała najbardziej pojemne  dyski twarde dla komputerów stacjonarnych i przenośnych – Store ‚n’ Save USB 3.0 10TB Desktop i dysk przenośny Store’n’Go 5TB. Nowe urządzenia posiadają elegancki design (wzór splotu) i są dostępne w Europie z 2-letnią gwarancją producenta.

Zdjęcia przedstawiające rozmiar iPhone’a 8

Krzysztof Rozengarten
0
0
Azjatycki serwis Weibo słynie z publikowania często trafnych doniesień na temat nadchodzących urządzeń od Apple. W przeszłości niejednokrotnie okazywało się bowiem, że informacje udostępniane na łamach portalu miały odzwierciedlenie w rzeczywistości podczas prezentacji nowości przez firmę Apple. Ostatnio pojawiły się tam zdjęcia prezentujące matryce do produkcji obudów dla jabłkowych smartfonów.