Home Newsy

Newsy

Futurystyczny koncept Mac’a mini

Krzysztof Rozengarten
0
0
Wielbiciele komputera stacjonarnego Mac mini już od dawna wyczekują godnego następcy tego urządzenia. Maszyna od trzech lat nie doczekała się żadnej aktualizacji w postaci choćby odświeżenia komponentów, o przeprojektowaniu konstrukcji w ogóle nawet nie wspominając. Niezmieniony design mimo upływu wielu lat nie starzeje się, jest minimalistyczny i ponadczasowy. Wielu użytkowników jednak chciałoby czegoś nowego w […]

Nadchodzi poważna konkurencja dla Netflix’a

Krzysztof Rozengarten
0
0
Na polskim rynku od paru lat z większym lub mniejszym skutkiem zadomawiają się światowej rangi serwisy strumieniujące materiały wideo. Wśród większych graczy można wymienić choćby Amazon Prime Video, Showmax stawiający głównie na lokalne treści oraz Netflix, który jako pierwszy zawojował kraj nad Wisłą i po dziś dzień nie ma sobie równych.

iPhone X wśród największych wynalazków tego roku

Krzysztof Rozengarten
0
0
Lista 25 największych innowacji technologicznych ogłaszana co roku przez serwis Time od dawna traktowana jest jako coś prestiżowego i z pewnością mającego ogromny wpływ na opinię publiczną. Dwanaście miesięcy temu wśród produktów pretendujących do miana innowacji technologicznej znalazły się między innymi słuchawki AirPods, zaś w tegorocznej edycji iPhone X.

iPad Pro w nowej reklamie od Apple

Krzysztof Rozengarten
0
0
Na oficjalnym kanale Apple w serwisie YouTube pojawił się wczoraj kolejny już spot reklamowy promujący iPada Pro. Kalifornijska firma co jest już bardzo charakterystyczne przy materiałach tego typu dotyczących tabletów stawia je ponad tradycyjny komputer insynuując po raz wtóry nadejście ery Post PC.

Nowa wersja testowa systemu macOS 10.13.2

Krzysztof Rozengarten
0
0
Blisko tydzień po wydaniu przez Apple trzeciej bety systemu macOS 10.13.2 na serwerach pojawił się kolejny plik instalacyjny kierowany do deweloperów posiadających płatną subskrypcję. Zapewne jeszcze dzisiaj wieczorem uaktualnienie znajdzie się w rękach osób uczestniczących w programie publicznych testów.

Apple oficjalnie wydaje iOS 11.1.2

Krzysztof Rozengarten
0
0
W dniu wczorajszym na światło dzienne wyszła oficjalna wersja systemu iOS 11.1.2, która kierowana jest do wszystkich użytkowników posiadających kompatybilne urządzenia jednak nie uczestniczących w programie testów beta. Uaktualnienie skupia się w sporej mierze na poprawkach dotyczących iPhone’a X.

„Nie od razu polubiłem iPhone’a” – Rozmawiamy z Michałem Bonarowskim, wieloletnim dziennikarzem, obecnie PR-owcem największej platformy aukcyjnej w Polsce

Michał Gruszka
0
0
Czasem fascynacja iPhone’ami, czy w ogóle ekosystemem Apple pojawia się nagle, przy pierwszym kontakcie. Coś jak zauroczenie, tylko nie fatalne. Czasem jest to jednak proces długotrwały i decyzja o przestawieniu się wyłącznie na produkty z Cupertino trochę trwa. Tym razem mamy do czynienia z przedstawicielem tej drugiej opcji. Rozmawiamy z Michałem Bonarowskim, wieloletnim dziennikarzem, obecnie […]

Świetna wizja przedstawiająca system operacyjny od Apple

Krzysztof Rozengarten
0
0
Po raz kolejny do łask wraca temat unifikacji platform stacjonarnej oraz mobilnej sygnowanej logo Apple. Choć CEO kalifornijskiej firmy niejednokrotnie wypowiadał się, że taki zabieg raczej nie wchodzi w rachubę, to nie przeszkadza to rozmaitym grafikom tworzyć wizji takiego właśnie połączenia. Ostatnia z nich zasługuje na szczególną uwagę, bowiem prezentuje się naprawdę świetnie.