Home Newsy

Newsy

Kolejny program wymiany Apple Watch’a

Krzysztof Rozengarten
0
0
W miniony czwartek w skrzynkach mailowych autoryzowanych dystrybutorów sprzętu Apple oraz w firmowych salonach producenta znalazło się rozporządzenie dotyczące bezpłatnej wymiany serwisowej zegarka Apple Watch pierwszej generacji. Póki co jednak nieznana jest jeszcze lista państw objęta tym programem.

Apple zainteresowane telewizją mobilną

Krzysztof Rozengarten
0
0
W minionym tygodniu odbyła się konferencja Sun Valley podczas której widziano Tima Cooka i Eddy Cue w towarzystwie jednego z założycieli studia DreamWorks Animation. Spotkanie i prowadzone podczas jego trwania rozmowy nie były przypadkowe, bowiem miały dotyczyć telewizji mobilnej stworzonej przez wspomnianą wyżej personę.

Jaki model iPhone kupić w 2017 roku?

Michał Gruszka
0
0
SE, 6S a może 7? iPhone to niezawodne urządzanie, które oferuje użytkownikom wiele praktycznych funkcji. Każdy z obecnych w sprzedaży modeli iPhone jest wart uwagi, dlatego jeśli zastanawiasz się, który będzie najlepszym rozwiązaniem dla ciebie, zapoznaj się z poniższym zestawieniem.

Plotki na temat iPhone’a SE drugiej generacji

Krzysztof Rozengarten
0
0
Od czasu premiery iPhone’a SE w 2016 roku niewiele wskazywało na pojawienie się jego następcy dwanaście miesięcy później. Apple wprowadziło ten model do oferty zaspakajając potrzeby niektórych użytkowników, dla których ekrany o przekątnej większej jak cztery cale są niewygodne w użytkowaniu jedną ręką. Smartfon miał być także tańszą alternatywą dla modeli wyżej sytuowanych w portfolio.