Home Newsy

Newsy

iPhone SE 2 zostanie zaprezentowany w czerwcu

Krzysztof Rozengarten
0
0
Spekulacje na temat następcy iPhone’a SE nie mają końca, a w sieci wciąż pojawiają się nowe informacje na temat tego urządzenia, bardzo popularnego wśród użytkowników. Co ciekawe zdania odnośnie premiery nowej wersji niniejszego smartfona są mocno podzielone, bowiem jedni mocno wyczekują następcy, inni zaś nie sądzą by Apple w ogóle planowało odświeżyć ten rodzaj sprzętu.

Apple Pay bardzo popularne w Skandynawii

Krzysztof Rozengarten
0
0
W październiku zeszłego roku usługa finansowa Apple Pay pojawiła się oficjalnie w krajach skandynawskich. Wyjątkiem jest w chwili obecnej Norwegia, która wciąż czeka na debiut jabłkowej usługi. W pozostałych krajach jak Dania, Szwecja oraz Finlandia popularność zbliżeniowych płatności iPhone’m stała się bardzo popularna.

Kolejne wieści na temat usługi HBO

Krzysztof Rozengarten
0
0
Na początku grudnia zeszłego roku polski internet obiegła informacja, iż HBO GO zmieni u nas w kraju model biznesowy i pozwoli użytkownikom korzystać z oferty w abonamencie bez konieczności wiązania się z operatorami komórkowymi, czy sieciami kablowymi lub satelitarnymi. Taki schemat obowiązuje już od paru miesięcy u naszych sąsiadów między innymi w Czechach, czy na […]

Apple zmieniło adres siedziby firmy

Krzysztof Rozengarten
0
0
Prace nad nowym kampusem Apple rozpoczęły się już w 2013 roku i trwają do dziś. Apple Park przechodzi obecnie przez fazę robót wykończeniowych, choć niektóre budynki zostały już oddane do użytku. Nie tak dawno, bo w ubiegłym miesiącu część pracowników przeniosła się do pięciu segmentów głównego lokum.