Home Newsy

Newsy

Nowe opcje powiadomień w iOS 11

Krzysztof Rozengarten
0
0
System iOS 11 został oddany do testów 5 czerwca zaraz po konferencji WWDC, a dwa dni temu ulokowano go także w programie publicznych testów. Oprogramowanie, choć wciąż najeżone błędami posiada w kodzie sporą ilość ulepszeń funkcjonalnych względem poprzednika oraz nowości w opcjach, których próżno szukać w iOS 10.

Asystent Siri z własnym asystentem

Krzysztof Rozengarten
0
0
Rozwój asystenta głosowego Siri liczy już sobie blisko 6 lat. Usługa zamknięta w aplikacji natywnej dla jabłkowych systemów z roku na rok staje się bardziej smart, choć wciąż w niej brak wsparcia dla języka polskiego. Nie zmienia to jednak faktu że możliwości asystenta głosowego Siri są stale poszerzane, a już niedługo lista jego umiejętności powiększy […]

Kolejne plotki – iPhone 8 z problemem dostępności

Krzysztof Rozengarten
0
0
Do wszelkiej maści plotek trzeba podchodzić sceptycznie, choć w każdej z nich zgodnie z przysłowiem zasiane jest ziarno prawdy. Temat opóźnień w dostawach iPhone’a 8 nie jest nowy. Już kilka miesięcy temu pojawiły się spekulacje, iż urządzenie napotka problemy natury technicznej w fazie produkcji, które będą przyczyną szybkiego wyczerpania się zasobów magazynowych.

Jak zainstalować tvOS 11 beta

Krzysztof Rozengarten
0
0
Po blisko trzech tygodniach od zaprezentowania nowych odsłon systemów od Apple i testowaniu ich przez deweloperów przyszedł czas na umieszczenie części z nich w programie publicznym beta. Jedynie platforma watchOS nadal pozostaje ograniczona do społeczności programistów posiadających płatne konta.

Apple oferuje w sprzedaży używane lecz odnowione Apple Pencil

Krzysztof Rozengarten
0
0
Rysik od Apple pojawił się po raz pierwszy wraz z premierą iPada Pro w 2015 roku. Akcesorium zapewnia dodatkową obsługę urządzenia zezwalając choćby na ręczne pisanie, czy rysowanie do złudzenia imitując w pracy klasyczny ołówek. Co ciekawe mimo, iż jest to stosunkowo młode akcesorium w ofercie producenta, to zbiera ono lepsze recenzje aniżeli podobne twory […]

iOS 11 i ciekawa zmiana w Mapach

Krzysztof Rozengarten
0
0
System iOS 11 nie przestaje zaskakiwać. Testowana obecnie platforma pełna jest nowych funkcji, na ślad których trafia coraz więcej próbujących ją osób. Mowa oczywiście o opcjach, które Apple pominęło w swoim wystąpieniu podczas prezentacji oprogramowania na WWDC.

Czwarta beta watchOS 3.2.3

Krzysztof Rozengarten
0
0
W dniu wczorajszym testowym oprogramowaniem zostali również uraczeni użytkownicy Apple Watch’a pracującego pod kontrolą systemu watchOS 3, a więc oprogramowania sprzed konferencji WWDC 2017. Soft trafił do rąk zarejestrowanych deweloperów.