Home Newsy Ciekawostki Nabijanie w butelkę: Bateria do iPhone 3GS
Nabijanie w butelkę: Bateria do iPhone 3GS

Nabijanie w butelkę: Bateria do iPhone 3GS

3

Uwaga na oszustów na aukcjach internetowych i pseudo serwisach urządzeń Apple! Trafił do nas klient wymieniający w innym serwisie akumulator w swoim 3GS. Bateria miałą być o zwiększonej pojemności. Klient odpowiednio za nią zapłacił. Co otrzymał w zamian?

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.
  • Cezex

    Co otrzymał? Baterię z naklejką. I? Ani nie napisaliście jaką baterię kupił, ani nie napisaliście jaką baterię otrzymał. Może warto by także podać nick sprzedającego, bo samo „uważajcie” nie wystarczy. Świetny news, nie ma co.

  • Michal

    Nie mam pojęcia – w opisie usterki było napisane, że bateria i złącze Dock wymienione w innym serwisie. Po tym przestał się ładować. Po wyładowaniu przestał włączać. Myśle, że najbezpieczniej kupować takie elementy w pewnych, sprawdzonych miejscach, a nie na Allegro…

  • Michal

    Jak widać na naklejce, bateria charakteryzuje się podobno pojemnością 1400mAh i 5,1 Wh. Pod naklejką widać, że jest to 4,51… czy standardowa bateria dla modelu 3GS.