Home Baza urządzeń iPhone Koncept iPhone’a 6C
Koncept iPhone’a 6C

Koncept iPhone’a 6C

1

 

Kiedy równocześnie Apple zaprezentowało światu iPhone’a 5S z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych oraz iPhone’a 5C będącego tańszym odpowiednikiem flagowego modelu nikt nie spodziewał się rychłego końca tego ostatniego. Słaba sprzedaż, a więc i zainteresowanie klienteli plastikowym smartfonem przyczyniło się do jego powolnego uśmiercania w ofercie kalifornijskiej firmy.

 

Dziś w portfolio Apple pozostała jedynie wersja z pamięcią 8 GB, choć i ona niebawem przejdzie do historii. Nie oznacza to jednak, iż w przyszłości nie pojawi się kontynuator sprzętu kierowanego do mas. iPhone z dopiskiem C miał być właśnie takim urządzeniem jakie nabywaliby mniej zamożni fani marki, których nie stać na stosunkowo drogie, topowe modele. Zastanawiającym zatem jest, czy Apple pomimo porażki iPhone’a 5C zamierza kiedykolwiek jeszcze pójść tą drogą.

Tymczasem serwis 3D Future postanowił poddać wizualizacji sprzęt, którego niestety w zeszłym roku zabrakło w ofercie, a więc iPhone’a 6C. Trzeba przyznać, iż koncept prezentuje się wyśmienicie i aż szkoda, że to tylko wymysł grafików.

Całość konstrukcyjnie jest połączeniem iPhone’a 5S z najnowszym modelem. Mamy zatem wbudowany czytnik linii papilarnych, wystający obiektyw tylnej kamery oraz cienką obudowę mieniącą się w różnych, jaskrawych kolorach. A co Wy o tym sądzicie?

Źródło: iDownloadblog

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)