Home Artykuły Jak zainstalować nagrywanie ekranu Vidyo w iOS 10 bez Jailbreak?

Jak zainstalować nagrywanie ekranu Vidyo w iOS 10 bez Jailbreak?

Jak zainstalować nagrywanie ekranu Vidyo w iOS 10 bez Jailbreak?
0

Jak zainstalować nagrywanie ekranu Vidyo w iOS 10 bez Jailbreak?

Vidyo to program, dzięki któremu możemy nagrać to co robimy aktualnie na naszym iUrządzeniu i zapisać do aplikacji Zdjęcia.

 

Krok po kroku jak zainstalować i uruchomić:

  1. Zainstaluj aplikacje z tego linka: Vidyo poprzez ten poradnik: JAK ZAINSTALOWAĆ APLIKACJĘ NA IOS PRZEZ CYDIA IMPACTOR BEZ JAILBREAKA?
  2. Uruchom aplikację Vidyo. W głównej zakładce „Capture” wybieramy interesujące nas ustawienia. Zaznaczamy „Device Screen” i na dole wybieramy „Device Resolution” i najlepiej wybrać oczywiście 1080p. Później możemy jeszcze zaznaczyć źródła dźwięku jeżeli chcemy czyli „Device Audio” lub „iPhone Microphone”.
  3. Po ustawieniu wszystkiego przyciskamy „Start” w prawym górnym rogu aplikacji.
  4. Przechodzimy na Ekran Początkowy i włączamy od dołu wysuwając Centrum Sterowania. Tam przechodzimy do AirPlay Mirroring i wybieramy Vidyo aby rozpocząć nagrywanie ekranu.
  5. Gdy pojawi się pasek stanu w kolorze niebieskim oznacza to, że ekran jest obecnie nagrywany. Uruchom dowolną aplikację lub grę aby nagrać ją w pełnym ekranie.
  6. Aby zatrzymać nagrywanie należy przejść ponownie do Centrum Sterowania a następnie wybrać AirPlay Mirroring i Wyłącz AirPlay Mirroring.
  7. Dostaniesz powiadomienie o dostępie do aplikacji Zdjęcia w celu zapisania nagrania wideo w albumie Rolki z aparatu. Gdy to zrobisz, nagranie zostanie tam zapisane i będzie gotowe by je udostępnić.
Mateusz Bauman Piszę o firmie Apple i nie tylko.