Home Newsy iPhone X Flip koncept urządzenia
iPhone X Flip koncept urządzenia
0

iPhone X Flip koncept urządzenia

0

W sieci coraz częściej pojawiają się koncepty nadchodzących urządzeń od Apple, których wygląd nadal jest pewną niewiadomą. Czasem jednak spotkać można się z wizjami bardzo futurystycznymi, które mają nikłe szanse na ziszczenie się w rzeczywistości, a przynajmniej w najbliższej przyszłości. Martin Hajek w kooperacji z serwisem Curved pokusił się właśnie o taki projekt wybiegający lata w przód.

Owocem tego przedsięwzięcia jest urządzenie nazwane iPhone X Flip będące smartfonem z klapką. Jest to tylko złudnie powrót do przeszłości i świetności takich urządzeń jak Motorola, bowiem zaprezentowany sprzęt posiada aż trzy ekrany. Pierwszy z nich umiejscowiony jest na zewnątrz konstrukcji, na wierzchniej części wspomnianej klapki. Ekran ten wyświetlałby jednak tylko podstawowe informacje, powiadomienia i drobne widgety.

Po otwarciu konstrukcji dostajemy dostęp do bardzo dużego ekranu bezramkowego typu OLED oraz drugiego, który wyposażony byłby w nietypową klawiaturę, Nie dość, że przypominałaby ona w użytku fizyczną, to jeszcze pozwalałaby na personalizowanie klawiszy.

Całość co oczywiste inspirowana jest wyglądem iPhone’a X.

Widać więc takie charakterystyczne elementy jak choćby umiejscowiona wertykalnie tylna kamera oraz stalowe ramki okalające obudowę.

Źródło: Curved

 

iPhone X Flip koncept urządzenia

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)