iPhone 8/8+/X i kwestia problemu niedziałających ekranów po aktualizacji do iOS 11.3

iPhone 8/8+/X i kwestia problemu niedziałających ekranów po aktualizacji do iOS 11.3

0

iPhone 8/8+/X i kwestia problemu niedziałających ekranów po aktualizacji do iOS 11.3

0

Od razu uspokajam. Naszych klientów problem ten nie dotyczy. Jedynie właściciele modeli iPhone 8/8+ oraz X, którzy wymieniali ekrany na nieoryginalne mają obecnie problem. Objawia się on brakiem dotyku po aktualizacji oprogramowania do systemu iOS 11.3. Jeżeli wymieniałeś ekran na chiński zamiennik – nie aktualizuj systemu do iOS 11.3 i czekaj na rozwiązanie lub wymień ekran na oryginalny u nas. Jeżeli wymieniałeś ekran u nas – śpij spokojnie. Twój telefon będzie działał prawidłowo jak trzeba.

Skąd mam wiedzieć czy zainstalowany ekran w moim telefonie jest oryginalny?

Jeżeli ekran wymieniany był w naszym serwisie APPLEMOBILE.PL, to nasi klienci mogą spać spokojnie. Korzystamy wyłącznie z ekranów z oryginalnym LCD Apple Retina Display®. Dlatego nasi Klienci nie muszą się obawiać aktualizować oprogramowania do systemu iOS 11.3. Po aktualizacji ekran będzie działał prawidłowo, bez żadnych niespodzianek.

Jeżeli natomiast wymienialiście ekran w innym serwisie, w cenie, która w żaden sposób nie odzwierciedla jakości ekranu Apple, niestety prawdopodobnie jest to zamiennik, który po aktualizacji iPhone’a 8 i nowszych do oprogramowania iOS 11.3 uniemożliwi nam używanie telefonu. Konieczna będzie wymiana ekranu na nowy, oryginalny.

Zbita szybka w iPhone 8? Naprawa iPhone 8 w Serwis iPhone Szczecin APPLEMOBILE.PL

Gdzie wymienić ekran w iPhone 8 i innych, który działa z iOS 11.3?

Apple oprogramowaniem iOS 11.3 wymusiło na użytkownikach korzystanie z oryginalnych ekranów Apple Retina Display®. Nasz serwis APPLEMOBILE.PL wymienia ekrany w iPhone na oryginalny LCD Apple Retina Display®, dzięki czemu po aktualizacji telefon będzie działał prawidłowo. Wymiana ekranu w iPhone 8 trwa około 40 minut.  Na naprawę udzielana jest gwarancją.

Serwis APPLEMOBILE.PL znajduje się na Wojska Polskiego 50 (wejście od strony Jagiellońskiej 84, w narożnej kamienicy przy skrzyżowaniu ulic) w Szczecinie, tuż przy nowej kawiarni Columbus Caffee, naprzeciwko delikatesów Społem.

APPLEMOBILE.PL

Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84)

tel: 500 132 200

tel: 889 277 288

http://serwis.applemobile.pl

@ serwis(małpa)applemobile.pl

 

Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 9-19, z tym, że usługi serwisowe na poczekaniu są realizowane miedzy godziną 9, a 17.30. W sobotę czynny punkt przyjęć, gdzie obsługa wydaje oraz przyjmuje urządzenia z serwisu w godzinach 9-15.

iPhone 8/8+/X i kwestia problemu niedziałających ekranów po aktualizacji do iOS 11.3

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.