Home Baza urządzeń iPhone iPhone 6C to jednak prawda?
iPhone 6C to jednak prawda?

iPhone 6C to jednak prawda?

3

Jak co roku na kilka mesięcy przed planowaną premierą nowych modeli iPhone’a w sieci aż huczy od plotek i domysłów dotyczących kolejnych generacji tychże urządzeń. Ostatnio dość często spekuluje się, iż do oferty kalifornijskiego producenta powróci w tym roku tańsza wersja jabłkowego smartfona.

 

Zaprezentowany dwa lata temu iPhone 5C miał być produktem kierowanym do mniej zamożnej klienteli, której najzwyczajniej w świecie nie stać na wydatek z jakim wiązałby się zakup flagowego modelu. Plastikowe urządzenie niestety nie spełniło oczekiwań sprzedażowych Apple i nie doczekało się następcy w 2014 roku.

Spora część plotek jednak wskazuje na to, iż za kilka miesięcy doczekamy się wznowienia tejże oferty. Już we wrześniu bowiem światło dzienne ma ujrzeć iPhone 6C wyposażony w ekran o rozmiarze 4 cale i podobnie jak poprzednik będzie posiadać plastikową konstrukcję obudowy. Pod nią ma znaleźć się procesor A8, koprocesor M8, a także moduł NFC oraz czytnik linii papilarnych Touch ID.

Potwierdzeniem tych wieści mają być zdjęcia jakie pojawiły się ostatnio w sieci, a przedstawiające rzekomą obudowę tego urządzenia. Jej kolorystyka może być również potwierdzeniem tezy, iż iPhone 6C kierowany będzie głównie do płci pieknej.

Oczywiście jak każdą plotkę także i tą informację trzeba traktować z przymróżeniem oka.

Źródło: Future Supplier

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)