Home Baza urządzeń iPhone Futurystyczny koncept iPhone’a
]https://www.youtube.com/watch?v=sCsNjjP06KQ

Futurystyczny koncept iPhone’a

1

Czasem zastanawiam się jak za kilka, bądź kilkanaście lat będą wyglądały smartfony i czy w ogóle sprzęt ten przetrwa na rynku. Być może dotykowe telefony zastąpi w przyszłości całkiem inne urządzenie zespojone ze sztuczną inteligencją oraz technologią, o której nawet nie śniliśmy. Nie jest wykluczone również, iż doczekamy się daleko idącej transformacji oraz ewolucji istniejących już gadżetów. Tą drugą opcję znakomicie prezentuje film jaki niedawno opublikowano w sieci.

Studio SET Solution puściło wodze fantazji i stworzyło koncept iPhone’a X, czyli sprzętu jaki może trafić na rynek w bliżej nieokreślonej przyszłości. Pomysł przywodzi na myśl rozwiązania jakie zaprezentowano w filmie ?Transformers? stąd też niniejszą nazwą został mianowany ów jabłkowy projekt.

Opublikowany na oficjalnym kanale studia w serwisie YouTube koncept, to urządzenie potrafiące na życzenie użytkownika przybierać kształty zdefiniowane w systemie operacyjnym. Może ono przeobrazić się zatem w telefon, budzik lub zegarek naręczny dzięki nanotechnologicznym cząsteczkom użytym do stworzenia konstrukcji urządzenia.

Najlepiej jednak popatrzeć na film studia SET Solution i ocenić ten futurystyczny pomysł samemu.

 

Źródło: SET Solution

Futurystyczny koncept iPhone’a

 

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)