iPhone

Produkcja ekranów OLED do nowych iPhone’ów rusza w maju

Krzysztof Rozengarten
0
0
Jeśli wierzyć w treść licznych plotek, to we wrześniu tego roku Apple zaprezentuje światu trzy modele jabłkowej słuchawki, z których dwa będą wyposażone w ekrany typu OLED. Zdaniem analityków można spodziewać się następcy iPhone’a X z ekranem o przekątnej 5,8 cala oraz modelu ochrzczonego już mianem X Plus charakteryzującego się wyświetlaczem o wielkości 6,5 cala.

Kolejna, piękna wizja iPhone’a SE 2

Krzysztof Rozengarten
0
0
Bez wątpienia następca iPhone’a SE, to model, którego wyczekuje wielu użytkowników. Urządzenie po raz pierwszy zaprezentowane w 2016 roku do tej pory nie doczekało się kontynuacji pomimo, że cieszy się ono sporym zainteresowaniem. Mały, wygodny w obsłudze jedną ręką ekran, to główny atut tego modelu jabłkowego smartfona.

Pamięć RAM w nowych iPhone’ach

Krzysztof Rozengarten
1
0
2 GB pamięci przeznaczonej na pracę systemu operacyjnego w urządzeniach mobilnych nie jest obecnie jakimś nadzwyczajnym rozwiązaniem. Konkurencja z dumą może pochwalić się topowymi modelami swoich smartfonów z dwa , a nawet cztery razy większą ilością przestrzeni wirtualnej.

Pojawiają się informacje o iPhone 7

Krzysztof Rozengarten
0
0
Wciąż jesteśmy jeszcze przed premierą następcy iPhone’a 6, który prawdopodobnie ochrzczony zostanie mianem 6S, a w sieci pojawiają się już pierwsze spekulacje dotyczące przyszłorocznego modelu. Dotąd internet nawiedzały mniej lub bardziej udane koncepty tego urządzenia, zaś obecnie mamy do czynienia z dziewiczymi informacjami mającymi zdradzać rąbka tajemnicy o faktycznym wyglądzie przyszłego smartfona.

iPhone 6C to jednak prawda?

Krzysztof Rozengarten
3
0
Jak co roku na kilka mesięcy przed planowaną premierą nowych modeli iPhone’a w sieci aż huczy od plotek i domysłów dotyczących kolejnych generacji tychże urządzeń. Ostatnio dość często spekuluje się, iż do oferty kalifornijskiego producenta powróci w tym roku tańsza wersja jabłkowego smartfona.  

Koncept iPhone’a 6C

Krzysztof Rozengarten
1
0
  Kiedy równocześnie Apple zaprezentowało światu iPhone’a 5S z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych oraz iPhone’a 5C będącego tańszym odpowiednikiem flagowego modelu nikt nie spodziewał się rychłego końca tego ostatniego. Słaba sprzedaż, a więc i zainteresowanie klienteli plastikowym smartfonem przyczyniło się do jego powolnego uśmiercania w ofercie kalifornijskiej firmy.  

Futurystyczny koncept iPhone’a

Krzysztof Rozengarten
1
0
Czasem zastanawiam się jak za kilka, bądź kilkanaście lat będą wyglądały smartfony i czy w ogóle sprzęt ten przetrwa na rynku. Być może dotykowe telefony zastąpi w przyszłości całkiem inne urządzenie zespojone ze sztuczną inteligencją oraz technologią, o której nawet nie śniliśmy. Nie jest wykluczone również, iż doczekamy się daleko idącej transformacji oraz ewolucji istniejących […]