Zdejmij SIMLOCK z iPhone 3GS z 3.1.3

Autor: Michał Gruszka Dodano dnia o 22:36

Posiadając telefon iPhone  3GS z oprogramowaniem 3.1.3 zdejmiemy blokadę SIMLOCK bez większego problemu z użyciem Spirita i nowego ultrasn0w 0.93.Wersję oprogramowania sprawdzimy wchodząc kolejno do Ustawienia – Ogólne – To urządzenie.. Informacja o oprogramowaniu znajduje się w sekcji Wersja.

Po upewnieniu się, że nasz telefon działa na tej wersji firmware’u, ze strony http://spiritjb.com pobieramy aplikację Spirit dla naszego systemu operacyjnego. Program działa, pod Windows, Mac OS X i Linux.

Podłączamy telefon przewodem USB, i wciskamy przycisk Jailbreak. Rozpocznie się łamanie programu. Na ekranie pojawi się galaktyka z paskiem postępu. Następnie telefon się zrestartuje. Na ekranie pojawi się program Cydia.

Podłączamy się do sieci WiFi i uruchamiamy Cydię. Pierwsze uruchomienie pozwoli na przeładowanie informacji o plikach. Cydia się wyłączy. Uruchamiamy ją ponownie. Z dolnej belki wybieramy Menage, a następnie dotykamy przycisków Sources – Edit – Add i wpisujemy adres nowego repozytorium – http://repo666.ultrasn0w.com.

Wciskamy Add Source. Adres zostanie dodany. Z dolnej belki wybieramy Cydia i dotykamy przycisk Reload. Następnie z dolnej belki wybieramy Search i w pasek wyszukiwarki wpisujemy słowo ultrasn0w. Odnaleziony program instalujemy.

Po instalacji pojawi się przycisk Reboot device. Wciskamy go, telefon się zrestartuje. Od tego momentu możemy używać dowolnej karty SIM.

Komentarze

  1. […] plik wideo przedstawia jak pewien użytkownik nowego iPhone wsadził go do mikrofalówki. Drugi dotyczy spalenia iPhone`a za pomocą półmetrowej soczewki […]

  2. […] Zdejmij SIMLOCK z iPhone 3GS z 3.1.3 | AppleMobile.pl – iPhone, iPod, Mac, serwis iPhone czy to skuteczna metoda zdejmowania simlocka z 3.1.3? Cytuj […]