Home Newsy Apple Watch 2 z nowym ekranem
Apple Watch 2 z nowym ekranem

Apple Watch 2 z nowym ekranem

0

W ostatnim czasie pojawiło się dość dużo nowych doniesień krążących wokół tematyki następcy pierwszej generacji inteligentnego zegarka od Apple. Informacje jakie niedawno ujrzały światło dzienne sugerują, iż Apple Watch 2 zadebiutuje jesienią tego roku.

Urządzenie zgodnie z treścią plotek niewiele będzie różnić się pod kątem wizualnym od pierwowzoru. Zmiany mają dotyczyć głównie podzespołów, w tym pojemniejszej baterii. Pojawiły się również pogłoski, iż następca otrzyma kamerę, która umożliwi przeprowadzanie wideo rozmów oraz moduł GPS. Smartwatch w kolejnej odsłonie prawdopodobnie będzie przy tym także cieńszy.

Najnowszy raport przynosi kolejną, ciekawą informację. Zgodnie z jego treścią Apple zastosuje inną niż dotychczas technologię związaną z ekranem zegarka. Obecnie Apple Watch posiada ekran typu Glass On Glass składający się z dwóch warstw szkła. W drugiej odsłonie tego urządzenia ma jednak pojawić się technologia One Glass Solution, a więc jak nazwa wskazuje bazująca na jednej warstwie szkła. Pozwoli to na implementację wydajniejszego ogniwa, a także na zastosowanie smuklejszej konstrukcji koperty.

Apple Watch 2 prawdopodobnie zadebiutuje wraz z nowymi iPhone’ami na konferencji, której termin datuje się na 6 września.

Źródło: AppleInsider

 

Apple Watch 2 z nowym ekranem

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)